Voith na Slovensku en | sk

Welcome to Voith

Voith nastavuje štandardy na trhoch v oblasti energetiky, ropy a plynu, papiera, surovín, dopravy a automobilového priemyslu. Spoločnosť Voith bola založená v roku 1867, zamestnáva okolo 20 000 ľudí, vykazuje zisk 4,3 miliardy eur, pôsobí vo viac ako 60 krajinách na celom svete a patrí k najväčším rodinným spoločnostiam v Európe.*

*S výnimkou zrušenej divízie skupiny Voith Industrial Services.

Voith Digital Ventures

Projektovanie doby digitalizácie

Internet vecí (IoT) zásadným spôsobom mení strojárske a priemyselné inžinierstvo. Oblasť veľkých dát (Big Data), zvyšujúca sa automatizácia a univerzálna sieť zariadení a komponentov búrajú bariéry medzi reálnym a virtuálnym svetom. Digitalizácia prináša nové obchodné a servisné modely a obrovské príležitosti pre vyššiu efektívnosť, produktivitu, individualizáciu a udržateľnosť.
Spoločnosť Voith samu seba považuje za hlavného architekta digitalizácie v priemyselnom sektore. Podnik spojil svoje skúsenosti z oblasti digitalizácie do jedinečnej ponuky služieb - Voith Digital Ventures. Vďaka výnimočnému sektorovému know-how, IT a automatizačnej expertíze, ako aj rozsiahlym kompetenciám v oblasti IT bezpečnosti je spoločnosť Voith ideálnym partnerom pre inováciu v digitálnej budúcnosti priemyselných podnikov.
Použitie (v angličtine)

Voith a sociálne médiá

Spojte sa s ľuďmi, zostaňte s nami v kontakte a získajte najnovšie správy, fotky a videá spoločnosti Voith z celého sveta! (v angličtine)

Komplexný dodávateľ zariadenia do hydroelektrární

Už viac ako 140 rokov sa do hydroelektrární po celom svete inštalujú diely z divízie Voith Hydro. Ako komplexný dodávateľ zariadenia do hydroelektrární je Voith Hydro jedným zo svetových popredných výrobcov odvetvia.
Vďaka svojmu portfóliu produktov a služieb pokrýva Voith Hydro celkový cyklus životnosti a všetky diely veľkých a malých hydroelektrární: od generátorov, turbín, čerpadiel, elektrického a mechanického zariadenia elektrárne a automatizačných systémov ako systémy na meranie, riadenie a ovládanie, po servis, ktorý zahŕňa doručovanie náhradných dielov a údržbové práce.

Kontakt

Kössler Renewable Energy
Tabakova 1
07501 Trebisov, Slovakia

+421 56 6723711

Naše priemyselné odvetvia: od ťažby po veterné elektrárne

Rozvíjame riešenia pre váš úspech.

Technológie Voith dnes môžete vidieť úplne všade: pri ťažbe surovín, výrobe energie, produkcii papiera alebo vo verejnej doprave. Spoločnosť má celosvetovú sieť pobočiek výskumných, produkčných a servisných pobočiek.

Kontakt

Voith Turbo s.r.o.

Holzova 2887/10b

62800 Brno, Czech Republic

Tel:  +420 548 226 070

Fax: +420 548 226 051

jiri.svec@voith.comVoith na Slovensku 

Naša ponuka 

Voith je celosvetovým poskytovateľom špičkových technológií a priemyselných služieb. Spoločnosť Voith ponúka svojim slovenským zákazníkom širokú škálu služieb.

Vzrušujúce úlohy  

Práca pre Voith  

Sme tu pre vás  

Na celom svete